Üyelik Rehberi

10 Mart 2020

Mertertoptancilari.com Üyelik Rehberi

İstanbul Merter’deki toptancıları bir araya getiren mertertoptancilari.com’a üye olarak hem ürünlerinizi sergilemek hem de bir alıcı olarak toptan alışveriş yapmak ister misiniz?

Teknolojinin her geçen gün bir adım öne taşınması sayesinde toptan alışveriş anlayışında da büyük değişimler gözlemlenmeye başlamıştır. Hem zamandan hem de bütçeden tasarruf etmek adına internet vasıtası ile alışveriş yapmak isteyen bireyler için özel olarak tasarlanan mertertoptancilari.com’da ücretsiz üyelik sayesinde toptan ürünler kolayca listelenebiliyor. Peki, bu harika platforma nasıl üye olunur?

Mertertoptancilari.com Üyelik

Merter’in bütün toptancılarını bir araya getiren eşsiz platformumuza üyelik tamamen ücretsizdi. Ücretsiz üyelik sahibi olmak için web sayfamızın sağ üst kısmında bulunan ‘Kayıt Ol’ butonuna tıklayarak üyelik sayfasına gidebilirsiniz. Kayıt Ol sayfasında karşınıza gelen formu Bireysel veya Kurumsal Üyelik seçenekleri ile doğru bir şekilde doldurarak üyeliğinizi başlatabilirsiniz. Üye olduktan sonra size 5 farklı ilan yayınlama ve 15 adet fotoğraf ekleme hakkı ücretsiz olarak tanınır. Daha fazla ilan ve fotoğraf eklemek istediğinizde ise çeşitli paketleri satın almanız gerekir.

Mertertoptancilari.com Üyelik Paketleri

3 farklı üyelik çeşidi sayesinde ilanlarınızı yayınlayabileceğiniz mertertoptancilari.com’da eklemek istediğiniz ürün sayısına göre Bronz, Gümüş ve Platin paketlerden bir tanesini satın alabilirsiniz. Paket özelliklerini arttırdıkça ekleyeceğiniz ilan ve fotoğraf sayısı da doğrudaan artar.

 

Haber Yorumları
wf8v30k2nhrzz2sl1ameom5s3ueix5