Hakkımızda

HAKKIMIZDA

Kurumsal şirketimiz olan Tatar Group bünyesinde Mertertoptancilari.com sitesi olarak e-ticaret sektörü üzerinde faaliyet göstermektedir. Tatar Group olarak Türk tekstillerini satıcı destekleri ile aktif alıcılarıyla buluşturmak ve tekstil sektöründe aranan marka olmayı hedeflemekteyiz.

Yenilikçi ve kendini sürekli geliştirmeyi hedef edinen vizyonumuz ile her geçen gün büyüyor ve sektörün artı değer katan firması olma yolunda hızla ilerliyoruz. Misyonumuz sizleri internet ortamında müşteri memnuniyeti odaklı, zaman ve mekan fark etmeksizin en güncel alışveriş seçeneklerinin keyfini yaşatmaktır.

Yeni dijital çağ ile birlikte gelişen e- ticaret platformu hızla artış ve rağbet görmektedir. Zamanın çok değerli olduğu bu çağda size erişim imkânları oldukça geniş ve en hızlı satışı yapmanıza destek olmaktayız. Bu değerlerle çıktığımız bu yolda sizleri en güncel ilanlarla buluşturmayı hedeflemekteyiz. Sitemiz satış yapmak isteyenler için bir nevi maliyet avantajı sağlamaktadır.

Kendini sürekli yenileyen inovasyon sahibi kurumsal bir şirket olarak satıcı ile alıcı arasında kaliteli alışveriş yapılmasını özveri ile desteklemekteyiz. Teknolojinin imkânları, kalite, güven ile gelişmeyi ana ilkemiz doğrultusunda benimsemekteyiz.

Mağaza işbirlikleri ile gelişim odaklı büyümeyi, pazarı ayağınıza getirmeyi amaçlamaktayız. Alıcı ve satıcıyı tek kanal üzerinden iletişim kurmalarına aracılık etmek aynı zamanda yakın çevreniz içerisinde toptan satış yapmanıza dair faaliyetlerde bulunan Mertertoptancilari.com olarak sizleri de aramızda görmekten keyif alacağımızı bilmenizi isteriz.

Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür eder mutlu alışverişler dileriz.

wf8v30k2nhrzz2sl1ameom5s3ueix5