Alıcıyı Satıcı ile Buluşturan Platform

23 Nisan 2020

Her şey değişiyor… Geçmişten günümüze teknoloji adına stabil kalabilen ne kaldı ki? Bizde paralelinde değişmek, çağa ayak uydurup alışkanlıklarımızı güncellemek zorunda kalıyoruz. Bu güncellemelerin günümüzdeki en dönemli değişimini de E-Ticaret sergiliyor. Geçmişte çarşı Pazar dolanıp yapılan alışverişlerin yerini, mausedaki tıklamalar aldı. İhtiyaçlarımızı teknolojik gelişmeler yardımı ile kolayca gidebiliyor, hiç yorulmadan oturduğumuz yerden ticaretin tadını çıkarıyoruz.

Biz de bu mantık ile kurulduk. Büyüdük, geliştik… İstanbul’un kalbi Merter’de toptancılar denildiğinde akla gelen ilk yerde müşteri arayan ve müşteri olup toptan alım yapacak işletme sahiplerinin ortak buluşma noktası olduk. Mertertoptancilari.com olarak toptan ticaretin kalbi olduk. Neden varız, neler yaparız?

Aradığınıza hemen ulaşın… “Toptan” ticaretin kolay yolu

 

İşletmenizi büyütmek, yeni ürünler sergilemek, yeni kazançlar elde etmek istiyorsunuz değil mi? Mağaza mağaza gezip “Acaba ne satsam” diye düşünmenize gerek kalmadı. Bizler sizin işin en kolay yolunu kurduk. Kapı kapı dolaşmanıza gerek yok. Ülkemizin en büyük toptancılarını siz değerli işletme sahipleri için bir araya getirdik.

Giyimden, aksesuara, çantadan, gözlüğe; hatta kumaş çeşitlerine kadar aradığınız ne var ise artık bizim sergimizde! Toptancılarımız ürünlerini sizler için listeliyor. Siz sadece detaylıca inceleyip, kendinizce analizlerinizi yapıyorsunuz. Ürünü beğendiyseniz ne mutlu bizlere! Kurduğumuz sistem sayesinde toptancılarımız ile hızlı bir şekilde iletişime geçip beğenilerinizi ticarete döküyorsunuz. Size sadece ürünü onlardan alıp para kazanmak kalıyor.

Ayrıca buradan sadece beğendiğiniz ürünleri seçip toptancısıyla iletişim kurmuyorsunuz. Siz de kendi ürünlerinizi satabilirsiniz. Üretimini yaptığınız bir ürün arşiviniz söz konusu ise ya da elinizde bulunan toplu bir ürünü lokasyonunuz şartlarında satışını yapamadıysanız hemen ilana koyun. Kim bilebilir ki sizin bulunduğunuz ortamda satılamayan bir ürün belki başka bir işletmecinin bulunduğu ortamda hızlı bir şekilde tüketilebilir. Ürünlerinizi satmaya uğraşmak yerine ilana koyun hem siz kazanın hem de karşınızda ki…

Bizden size destek, 5 ilana kadar ücretsiz.

 

Yanlış duymadınız. Kurduğumuz mükemmel sistemin ne kadar faydalı olduğunu size aktarabilmek için bunu sizlere deneyimleme imkânı sunuyoruz. Bunu yaparken de sizden hiçbir ücret talep etmiyoruz. 5 ilana kadar ürünlerinizi sergileyebilir, bu ürünü arayan diğer toptancıların sizinle iletişime geçmesini sağlayabilirsiniz.

Her şeyi sizler için tasarladık

 

Sistemi kolay kullanım mantığı ile tasarladık. Dikkat çekebilecek vurgulamalar yaptık. Acil kategorimizdeki hızlı sirkülasyona siz de katılabilir ya da Fiyatı düşürülenler bölümümüzde indirim yaptığınızı tüm herkese ilan edebilirsiniz. En yeni ilanları da Son 48 saat, 1 Hafta, 1 Ay sekmesinde listeliyor yeni gelenlere de aramıza hoş geldin demenin keyfini sunuyoruz. Dikkatleri üzerinize toplamak sizlerin elinizde, dilerseniz bizler ile iletişime geçerek sitemizin ana sayfasında son derece makul fiyatlar ile işletmenizin reklamını verebilir ve bütün dikkatleri üzerinize toplayabilirsiniz.

Siz de hemen http://mertertoptancilari.com/ isimli web sitemizi ziyaret edin “toptan” buluşma noktamızın ayrıcalığını yaşayın.

 

 

Haber Yorumları
wf8v30k2nhrzz2sl1ameom5s3ueix5