Doping Satın Alma Şartları

Doping Satın Alma Şartları           

Satın alınan dopingler sadece satın alan kişiler tarafından kullanılmaktadır. Dopingler başka kullanıcılara transfer edilemez konumdadır.

Dopingler sistemde aktif olan ilanlar için geçerlidir. ilan kaldırıldığı zaman doping de silinmiş olur. Satın alacağınız doping ile birlikte ilanınız ana sayfa içerisinde yeni bir ilan gibi görünür ayrıca dikkat çekiciliği artmış olur.

Mertertoptancıları.com üyeliğiniz ile aktif olarak doping alımı yapabilirsiniz. Üyeliğinizin ardından ”bana özel” sayfanıza girerek ister yeni vereceğiniz ilanlar içerisinden isterseniz ise geçmiş ilanlarınızı aktif ederek doping satın alabilirsiniz. Ödeme sürecinizi sistemimiz aracılığıyla çevrimiçi gerçekleştirebilirsiniz. Ödeme yapmadığınız sürece ise seçtiğiniz dopingleri değiştirme hakkınız mevcuttur.

Doping satın alırken ödeme sayfasına yönlendirilir ve satın aldığınız doping bilgilerini girmeniz gerekir. Bu sayfada satın alacağınız doping sistemi ile (acil, üst sıradayım, güncelim, küçük foto, çerçeve) seçim yapmanız beklenir. Ardından doping fiyatı ve güncellik süresini seçmeniz beklenir. Siparişiniz tüm işlemlerden sora özet halinde size sunulmaktadır. Satın alma işleminizin ardından ürününüzün bilgileriyle birlikte doping kullanım kuralları sistemimize üye girişi yaptığınız e-posta adresinize gönderilir.

wf8v30k2nhrzz2sl1ameom5s3ueix5