Bireysel Üyelik Paketleri

BİREYSEL ÜYELİK PAKETLERİ

Mertertoptancilari.com sitemizden ücretsiz üye olabilir ve size uygun paketlerden birini tercih ederek ilanlarınızın satış avantajlarından yararlanabilirsiniz. Tercih edeceğiniz paket çeşitlerimiz ile birlikte kaliteli ilanlar yayınlayabilirsiniz. Ayrıca ilanlarınızın anında onay almasını da sağlayabilirsiniz. Dilerseniz tek paket dilerseniz de ürünlerinize uygun olarak paketleri ayrı ayrı satın alabilirsiniz.

Tercih edeceğiniz ilanlarınızın ücretlendirme işlemi paket satın almanız sırasında tahsil edilmektedir. Bireysel üyelik paketleri ile birlikte üyelik kapsamınıza göre çeşitli avantajlardan yararlanabilirsiniz. Seçeceğiniz paketin kapsamınıza uygun olarak tercih etmelisiniz.

Paket almak için “bana özel” sayfanıza giriş yaparak size uygun olan paket içeriğini satın alabilirsiniz. Site üyelerinin oluşturdukları içerik, görüş ve bilgilerin doğruluğu eksiksiz ve değişmez kabul edilmektedir. Herhangi bir bilgi yanlışlığı yasaların belirlemiş olduğu kurallara aykırı olma gerekçesiyle Mertertoptancilari.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Sitemize üye olan kişilerin inancı, dili, ırkı, etnik kökeni, düşünce yapısı, kılık kıyafet yapısı ve vakıf ya da sendika üyeliği gibi verileri özel nitelikli kişisel verilerdir.

Sitemizde çeşitli üyelik paketleri bulunmaktadır. İlanlarınıza uygun olan paket detaylarını aşağıdan inceleyebilirsiniz:

seçeneklerinden oluşan bireysel üyelik paketleri ile birlikte diğer ilanlara göre seçici olabilirsiniz.

 

Detaylı bilgi ve iletişim için +90 544 873 25 44 Hattımızdan iletişime geçebilirsiniz. smiley

wf8v30k2nhrzz2sl1ameom5s3ueix5