İlan Verme Kuralları

İLAN VERME KURALLARI

İlan sahibi satış için sitemine eklemiş olduğu ilan içeriğinin güncel olduğundan emin olmalıdır.

 İlan içeriği ile ilgili durumlar satıcı sorumluluğundadır. Sitemiz tarafından müdahale ve sorumluluk hakkı bulunmamaktadır.

 İlan fotoğrafları, içerik yazıları ve bilgileri sadece verilen ilana yönelik olmalıdır. Link ve reklam içermemelidir. Bu kurallar dâhilinde eklenen ve kurala yönelik hareket edilmeyen ilanların tamamı veya bir kısmı silinebilir. İlan sahibinin üyeliğini dondurabilir Mertertoptancilari.com tarafından tek taraflı olarak son verilebilir.

Satın alınacak, anlaşmaya varılan ürünü/ ürünleri bilgi edinmeden görmeden ve incelemeden ödeme işlemini gerçekleştirmeyiniz. Cep telefonu veya TC kimlik no ile talep edilen para transfer işlemlerini gerçekleştirmeyiniz.

Aynı ilan farklı fotoğraf ve dopingler ile yüklenemez. Yasaklı ve kategori dışında yer alan ürünlerle ilgili ilan verilemez. Sadece site içerindeki belirli kategorilerle olan ilanlar yayınlanır.

 Sistem içerisinde yer alan farklı bir kullanıcıya ait bilgiler kullanılmamalıdır. Her bir ilan için farklı bir giriş yapılmalıdır. Verilen ilanlara yönelik talep edilen fiyat temsili olmamalı, KDV dâhil edilerek yazılmalıdır.

Satılan ilanlar yayından kaldırılmalıdır. Önceden girilen bir ilanın aynısı, ilk girilen ilan silinerek tekrardan siteme geri yüklenemez. Bu tarz faaliyetlerin gerçekleştirilmesi durumunda üyelerin ilgili ilanları silinebilir.

Satılan ürünler satıldı şeklinde tekrardan yayına verilemez. Maddeler eşliğinde düzenlediğimiz kriterlerimiz bireysel ve kurumsal tüm üyelerimiz için geçerlidir. Mertertoptancilari.com içerisinde karşılaşılan herhangi kötü yaklaşım ve olumsuz/ yasak sayılabilecek ilanlar için Gerekli Hukuki işlemleri başlatılacaktır.

wf8v30k2nhrzz2sl1ameom5s3ueix5