Güvenli E-Ticaret

Güvenli E –Ticaret

Güvenli e-Ticaret (GET) sistemi ile alışverişlerinizde hem alıcı hem de satıcı esaslı çevrimiçi bir platform güvencesi altındasınızdır. Ücretsiz üyelik ile birlikte Mertertoptancıları.com sitemiz ile satışını yapmak istediğiniz ürünü, müşteriye ulaşma imkânı sunarak kullanıcılarına pratiklik sunmaktadır. Bu sayede risk faktörü almazsınız, güvenle alışverişlerinizi yapabilirsiniz.

Bu sistem içerisinde satıcı ve alıcı arasında gerçekleşecek alışverişlerde etkileşim tarafların sorumluluğundadır. Alışveriş süreçlerinizde ise satıcının belirlediği ürün teslim şeklini satıcınız ile birlikte belirlersiniz. Teslimat gerçekleştiği takdirde ise ürün kontrolünü sağlayabilir, talep ettiğiniz ve aldığınız ürün arasında farklılıklar yaşadıysanız sorunsuz bir şekilde değişimini veya iadesini sağlayabilirsiniz. Teslimat ve ödeme için yüz yüze iletişimi tercih etmenizi önermekteyiz. Alışverişinizin en önemli kısmı ise atışın ve ödemenin aynı zamanda gerçekleştirilecek olmasıdır.

Ödeme Sistemi:

Ürün ödemelerinizi sadece satıcı ile iletişime geçerek sağlamış olmaktasınız. Sadece tercihinize bağlı üyelik paketlerinden faydalanmak isterseniz kullanabilirsiniz. Satın alım ve ödemelerinizi 3D ödeme sistemi ile sistemimizden gerçekleştirebilirsiniz. Ödeme işlemlerinin sonrasında ise tarafınıza gelecek bilgilendirme maili ile takibinizi yapabilirsiniz.

Satıcının Puanı ve Yorumları:

Müşteri memnuniyeti odaklı çalışan bir e-Ticaret firması olduğumuz için memnuniyetinizi bilmemiz bizim için önem taşımaktadır. Alışverişlerinizi tamamladıktan sonra talep ettiğiniz bir ürün ile alakalı olarak satıcıya puan verip yorum yapmanız bu yüzden önemlidir. Bu sayede paylaştığınız yorumlar ile alışveriş yapmayı düşünen diğer alıcıları yönlendirebilir, bir köprü görevi kurabilirsiniz.

İşinizi Tek Tıkla Büyütün:

Bu sistem ile pazar arayışının internet erişimi olan tüm alıcı ve satıcılar arasında tek tık uzakta olmanın ayrıcalığını tatmış olursunuz. Sizi doğrudan alıcı ve satıcı ile buluşturması ise en önemli avantajlarındandır.  Birçok kullanıcı ile ürün alışverişi yapar, sitenin çözüm odaklı tüm imkânlarından yararlanabilirsiniz

wf8v30k2nhrzz2sl1ameom5s3ueix5