Doping Çeşitleri

Doping Çeşitleri

Acil: İlanınızın hemen satılmasını istiyorsanız acil dopingini tercih edebilirsiniz. Acil doping ile birlikte ilanınızı, diğer ilanlara oranla görünürlülüğü ve dikkat çekiciliğini arttırmış olursunuz.

 Üst sıradayım: İlanınız, yayınlanmasının üzerinden geçen süre içerisinde arka sayfalara düşerek güncelliğini kaybedebilir. Üst sıradayım doping ile birlikte ürünlerinizin güncelliğini aktif tutar ve daha üst bölümlerde yer almasını sağlarsınız.

Güncelim: Mertertoptancıları.com sitesinden verdiğiniz ilan tarihinin geride kaldığını düşünüyorsanız ya da satmaktan vazgeçtiğiniz ilanınızı yayına geri almak istiyorsanız güncelim dopingini tercih edebilirsiniz.

Küçük foto: Yayınladığınız ilanın arama listesinde fotoğraflı hali fotoğrafsız olan diğer ürünlerden ayrışmasını sağlamaktadır. Ayrıca ilanınız yayında olduğu sürece silinmeden güncelliği aynı şekilde devam etmektedir.

Çerçeve: Yayınladığınız ilan başlığınız diğer başlıklara göre görünürlülüğünü arttıracağınız bir doping modudur. Çerçevelenmiş başlılığınız ilanınızın görsel algısını belirgin hale getirmiş olacaktır. Bu sayede kolay seçicilik katacak farklı olması sebebiyle tıklanma sayısını arttıracaksınız.

wf8v30k2nhrzz2sl1ameom5s3ueix5