Doğal Sıvı Kastil Sabun 100 Ml

Fotoğraflar yükleniyor

25
İlan No 442
İlan Tarihi 8 Nisan 2021

Ny Natural Products Doğal Sıvı Kastil Sabun;

İçerik: Organik Zeytinyağı, Hindistan Cevizi ve Hint Yağı, Saf Su, Paçuli Uçucu Yağı, Lavanta Uçucu Yağı, Bitkisel GliserinIngredients: Etko Certified Organic Olive Oil, Coconut and Castor Oil, Distilled Water, Patchouli Essential Oil, Lavender Essential Oil, Herbal Glycerin

Cildinizi temizleyerek canlı bir görünüm kazanmasına yardımcı olur. El, yüz ve vücut temizliğinde kullanabilirsiniz. It cleanses your skin and helps it gain a lively appearance. You can use it for hand, face and body cleaning.

Serin, kuru, güneş görmeyen bir yerde bir yıl kadar tazeliğini korumaktadır.It preserves its freshness for about a year in a cool, dry and sunless place.

Ny Natural Products ürünleri doğal hammaddeler ve % 100 saf uçucu yağlarla formüle edilir. Sentetik boya veya koruyucu içermez.Ny Natural Products products are formulated with natural raw materials and 100% pure essential oils. Contains no synthetic dyes or preservatives.

Hayvanlar üzerinde test edilmez. It is not tested on animals.

İçindeki herhangi bir etken maddeye karşı alerjiniz var ise; kullanmadan önce mutlaka patch testi yapınız.If you are allergic to any active ingredient in it; Make sure to patch test before use.

TEKNİK ÖZELLİKLER
Seri Şekilleri
Kullanım Yeri
Yorumlar
616 kez görüntülendi.

Nihan Yıldırım

Üyelik tarihi: 8 Nisan 2021

Üyenin tüm ilanlarını görüntüle
Cep537 459 44 22
WhatsApp537 459 44 22
İlan sahibi: Nihan Yıldırım
Ara WhatsApp
wf8v30k2nhrzz2sl1ameom5s3ueix5